Discover ESA Live: шлях до всесвіту ESA для шкіл

Discover ESA Live

Нова платформа для прямих трансляцій через інтернет надихає, ніж будь-коли раніше, наступне покоління вчених, інженерів і астронавтів, наближаючи дива космосу до класних кімнат. Школи по всій Європі запрошено вирушити в цю космічну подорож!

Новий інструмент «ігрового навчання» (навчання через гру) готовий розширити межі традиційних класів по всій Європі, забезпечуючи інноваційний спосіб поширення знань про космос і Європейське космічне агентство (European Space Agency, ESA)

Discover ESA Live — це «цілорічний» сервіс прямих трансляції, призначений для поширення інформації про діяльність Європейського космічного агентства (European Space Agency, ESA) за допомогою інтерактивних потокових сеансів і модулів електронного навчання з елементами ігор.

Discover ESA Live призначений для молодших і старших учнів. Цей інструмент виконує дуже важливу місію: навчати наймолодших розумників Європи через діяльнісні ігри та пізнання, щоб подолати прірву між світом космосу та школами.

Після успіху платформи Discover ESA, започаткованої три роки тому, ця нова платформа для прямих трансляцій просуває концепцію на крок далі — вона подає навчальні теми через захопливі події. Discover ESA Live пропонує серію із семи захопливих подій, розроблених для глибокого занурення в широкий спектр діяльності та місій ESA, починаючи від спостережень Землі, вивчення європейцями Місяця, космічної безпеки, покращення життя на Землі, створення найкращих інструментів, дослідження Сонячної системи та розуміння нашого всесвіту.

Discover ESA Live — це потокова платформа, але не тільки. Це ворота у Всесвіт, інструмент, який може розпалити цікавість до вивчення космосу кожного учня. На тисячі учнів по всій Європі чекає космічна пригода.

Розпаліть свою цікавість і забронюйте подію Discover ESA Live за цим посиланням!

За інф. з сайту www.esa.int

Докладніше про «Наше небо»

Це науково-популярний астрономічний інтернет-журнал для широкого загалу, створений у 2016 році. Назва «НАШЕ НЕБО» виникла у 1998 р. під час обговорення з директором Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України академіком Я.С. Яцківим ідеї щодо заснування Київським республіканським планетарієм науково-популярного видання астрономічного змісту.

Упродовж 2006—2009 рр. я видавав малим накладом журнал «НАШЕ НЕБО.observer», а з 2010 р. веду блог «Ми і Всесвіт». Далі науково-популярні матеріали вміщуватиму головно на цьому сайті.

Іван Крячко

Написати електронний лист

Ви маєте змогу написати електронного листа з будь-якого питання щодо астрономії та інтернет-журналу «Наше небо»

Дякуємо за Вашу увагу до «Нашого неба»!

Please publish modules in offcanvas position.