Підручник з астрономії профільного рівня для 11 класу

astro pidr profil 11 2020 zastavka

Видавництво «Педагогічна думка» випустило у світ підручник з астрономії профільного рівня для 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С.

Підручник рекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ МОН України від 12.04.2019 р. № 472).

 


Головко М.В., Крячко І.П

Астрономія: Підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти профільного рівня за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Я. С. Яцківа / Головко М. В., Крячко І. П. — Київ.: Педагогічна думка, 2020 — 160 с.

ISBN 978-966-644-515-8


Нижче подано скани обкладинки та деяких сторінок підручника.

astro pidr profil 11 2020 1

Перша сторінка обкладинки підручника з астрономії профільного рівня для 11 класу видавництва «Педагогічна думка».

astro pidr profil 11 2020 2

Зміст підручника з астрономії профільного рівня для 11 класу видавництва «Педагогічна думка». Зверніть увагу! Навчальною програмою передбачено вивчення астрономії у 10 та 11 класах. Тому підручник для 11 класу розпочинається розділом «Зорі». Розділи «Зоряне небо та рухи світил», «Методи та засоби астрономічних досліджень» і «Сонячна система» викладено у підручнику для 10 класу.

astro pidr profil 11 2020 3Вступ до підручника з астрономії профільного рівня для 11 класу видавництва «Педагогічна думка».

astro pidr profil 11 2020 4У підручнику астрономії профільного рівня для 11 класу видавництва «Педагогічна думка» на початку кожного параграфа вказано навчальні цілі, яких має досягти учень.

astro pidr profil 11 2020 5astro pidr profil 11 2020 6У підручнику астрономії профільного рівня для 11 класу видавництва «Педагогічна думка» окрім основного тексту та ілюстрацій подано типові задачі з розв’язками та практичні роботи.

astro pidr profil 11 2020 7У підручнику астрономії профільного рівня для 11 класу видавництва «Педагогічна думка» наприкінці кожного параграфа наведено навчальні завдання, завдання для виявлення предметної компетентності, висновки, запитання для самоперевірки і додаткові джерела інформації.

Окремі параграфи підручника містять додатковий матеріал, а наприкінці підручника вміщено розділ «Поняття і терміни».

Видавництво «Педагогічна думка» видало підручник за власні кошти, а тому його можна придбати. Вартість книжки становить 120 гривень.

З питань щодо замовлення підручника, будь ласка, звертайтеся до видавництва «Педагогічна думка».

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Попереднє замовлення на підручник можна зробити, заповнивши нижче вміщену форму!

Докладніше про «Наше небо»

Це науково-популярний астрономічний інтернет-журнал для широкого загалу, створений у 2016 році. Назва «НАШЕ НЕБО» виникла у 1998 р. під час обговорення з директором Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України академіком Я.С. Яцківим ідеї щодо заснування Київським республіканським планетарієм науково-популярного видання астрономічного змісту.

Упродовж 2006—2009 рр. я видавав малим накладом журнал «НАШЕ НЕБО.observer», а з 2010 р. веду блог «Ми і Всесвіт». Далі науково-популярні матеріали вміщуватиму головно на цьому сайті.

Іван Крячко

Написати електронний лист

Ви маєте змогу написати електронного листа з будь-якого питання щодо астрономії та інтернет-журналу «Наше небо»

Дякуємо за Вашу увагу до «Нашого неба»!

Please publish modules in offcanvas position.