ЗНАК 2023 — зоряне небо й астрономічний календар на 2023 рік

znak 2023Побачив світ ЗНАК 2023 (зоряне небо й астрономічний календар на 2023 рік). Це настінний перекидний календар (формат А3) астрономічних явищ і видимості планет на кожен місяць, а також мапа, що показує вигляд зоряного неба на середину календарного місяця о 21 (22) годині київського (літнього) часу на широті Києва. Його призначено всім, хто цікавиться зоряним небом.

Інформацію для календаря зібрав Іван Крячко, упорядкування і верстку виконав видавничий центр «Наше небо».

 

 

 

 

Зважаючи на певні причини, паперового варіанту ЗНАК 2023 не буде — тільки цифровий формат (pdf-файл, обсяг 489 Мб). У зв’язку з цим ЗНАК 2023 поширюємо безплатно.

znak 2023 poster

Постер (вигляд обкладинки та однієї зі сторінок) ЗНАК 2023. Фото ВЦ «Наше небо».

Охочі отримати pdf-файл календаря мали надіслати до 10 січня 2023 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. повідомлення про це. Усім, хто це зробив, було надано доступ до Google Диску для скачування відповідного файлу.

Будь-які запитання щодо ЗНАК 2023 надсилайте на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Ясного неба і вдалих спостережень!

Докладніше про «Наше небо»

Це науково-популярний астрономічний інтернет-журнал для широкого загалу, створений у 2016 році. Назва «НАШЕ НЕБО» виникла у 1998 р. під час обговорення з директором Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України академіком Я.С. Яцківим ідеї щодо заснування Київським республіканським планетарієм науково-популярного видання астрономічного змісту.

Упродовж 2006—2009 рр. я видавав малим накладом журнал «НАШЕ НЕБО.observer», а з 2010 р. веду блог «Ми і Всесвіт». Далі науково-популярні матеріали вміщуватиму головно на цьому сайті.

Іван Крячко

Написати електронний лист

Ви маєте змогу написати електронного листа з будь-якого питання щодо астрономії та інтернет-журналу «Наше небо»

Дякуємо за Вашу увагу до «Нашого неба»!

Please publish modules in offcanvas position.