Астрономія 2020. Підсумки. Розмови про Всесвіт з Іваном Крячком. 27.12.20

news 24 12 20 v

Прямий етер на тему «Визначні відкриття, нові космічні місії та події в світі астрономії у 2020 році» розпочнеться о 21 годині київського часу 27 грудня на юутуб-каналі «Все про Всесвіт».

Автор програми планує в режимі живого спілкування з глядачами в чаті коротко підсумувати найважливіші події в астрономії, що були в цьому році. Ті, хто має охоту, можуть висловити свої думки і запитання з означеної теми заздалегідь електронним листом на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Як приклад, читайте «Визначні відкриття, нові космічні місії та події в світі астрономії у 2019 році».

Вл. інф. «Наше небо»

Докладніше про «Наше небо»

Це науково-популярний астрономічний інтернет-журнал для широкого загалу, створений у 2016 році. Назва «НАШЕ НЕБО» виникла у 1998 р. під час обговорення з директором Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України академіком Я.С. Яцківим ідеї щодо заснування Київським республіканським планетарієм науково-популярного видання астрономічного змісту.

Упродовж 2006—2009 рр. я видавав малим накладом журнал «НАШЕ НЕБО.observer», а з 2010 р. веду блог «Ми і Всесвіт». Далі науково-популярні матеріали вміщуватиму головно на цьому сайті.

Іван Крячко

Написати електронний лист

Ви маєте змогу написати електронного листа з будь-якого питання щодо астрономії та інтернет-журналу «Наше небо»

Дякуємо за Вашу увагу до «Нашого неба»!

Please publish modules in offcanvas position.