Розмови про Всесвіт з Іваном Крячком. 15.01.2021

news 13 01 21 v

У розмові, яка почнеться 15 січня поточного року о 21 годині київського часу на ютуб-каналі «Все про Всесвіт», йтиметься про нові відкриття в астрономії. Автор також коротко огляне астрономічні явища та події в світі астрономії другої половини січня 2021 року.

Розмова відбудеться в етері наживо і передбачає спілкування її учасників з автором в чаті.

Принагідно, на ютуб-каналі «Все про Всесвіт» вміщено запис розмови «Астрономія 2020. Підсумки». У ній автор програми в режимі живого спілкування з глядачами в чаті коротко підсумовують найважливіші події в астрономії, що були в минулому році.

Вл. інф. «Наше небо»

Докладніше про «Наше небо»

Це науково-популярний астрономічний інтернет-журнал для широкого загалу, створений у 2016 році. Назва «НАШЕ НЕБО» виникла у 1998 р. під час обговорення з директором Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України академіком Я.С. Яцківим ідеї щодо заснування Київським республіканським планетарієм науково-популярного видання астрономічного змісту.

Упродовж 2006—2009 рр. я видавав малим накладом журнал «НАШЕ НЕБО.observer», а з 2010 р. веду блог «Ми і Всесвіт». Далі науково-популярні матеріали вміщуватиму головно на цьому сайті.

Іван Крячко

Написати електронний лист

Ви маєте змогу написати електронного листа з будь-якого питання щодо астрономії та інтернет-журналу «Наше небо»

Дякуємо за Вашу увагу до «Нашого неба»!

Please publish modules in offcanvas position.