Навчальне кіно «Утворення та еволюція зір»

На Ютуб-каналі «Astronomy in UA» вміщено одним фільмом всі три частини навчального кіна «Утворення та еволюція зір». Фільм розраховано на широкий загал — він розповідає про утворення й еволюцію зір на рівні нинішньої шкільної програми з астрономії. Пропонуємо цей фільм для перегляду також на сторінці «Нашого неба».

Найперше, де можна застосовувати фільм «Утворення та еволюція зір», — це у процесі навчання астрономії в школі та для самоосвіти. Він буде цікавим і для допитливих людей загалом.

Корисного і приємного перегляду!

 

Докладніше про «Наше небо»

Це науково-популярний астрономічний інтернет-журнал для широкого загалу, створений у 2016 році. Назва «НАШЕ НЕБО» виникла у 1998 р. під час обговорення з директором Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України академіком Я.С. Яцківим ідеї щодо заснування Київським республіканським планетарієм науково-популярного видання астрономічного змісту.

Упродовж 2006—2009 рр. я видавав малим накладом журнал «НАШЕ НЕБО.observer», а з 2010 р. веду блог «Ми і Всесвіт». Далі науково-популярні матеріали вміщуватиму головно на цьому сайті.

Іван Крячко

Написати електронний лист

Ви маєте змогу написати електронного листа з будь-якого питання щодо астрономії та інтернет-журналу «Наше небо»

Дякуємо за Вашу увагу до «Нашого неба»!

Please publish modules in offcanvas position.