ЗНАК 2021 — зоряне небо й астрономічний календар на 2021 рік

znak 2021Побачив світ ЗНАК 2021 (зоряне небо й астрономічний календар на 2021 рік). Це настінний перекидний календар (формат А3) астрономічних явищ і видимості планет на кожен місяць, а також мапа, що показує вигляд зоряного неба на середину календарного місяця о 21 (22) год київського (літнього) часу на широті Києва. Його призначено всім, хто цікавиться зоряним небом.

 

 

 

 

 

Інформацію для календаря зібрав Іван Крячко, упорядкування і верстку виконав видавничий центр «Наше небо».

znak 2021 posterПостер (вигляд обкладинки та однієї зі сторінок) ЗНАК 2021. Фото ВЦ «Наше небо»

ЗНАК 2021 не призначено для відкритого доступу. Його вартість становить (без урахування поштових витрат) 200,0 грн. Охочі отримати календар мають заповнити форму замовлення на ЗНАК 2021, яку вміщено нижче. 

Зверніть, будь ласка, увагу! Бандеролі надсилаємо на відділення Укрпошти (вартість перисилання становить близько 25 грн) чи Нової пошти (залежно від місця адресата, але не більше 50 грн). Усі додаткові запитання надсилайте на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Ясного неба і вдалих спостережень!

Докладніше про «Наше небо»

Це науково-популярний астрономічний інтернет-журнал для широкого загалу, створений у 2016 році. Назва «НАШЕ НЕБО» виникла у 1998 р. під час обговорення з директором Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України академіком Я.С. Яцківим ідеї щодо заснування Київським республіканським планетарієм науково-популярного видання астрономічного змісту.

Упродовж 2006—2009 рр. я видавав малим накладом журнал «НАШЕ НЕБО.observer», а з 2010 р. веду блог «Ми і Всесвіт». Далі науково-популярні матеріали вміщуватиму головно на цьому сайті.

Іван Крячко

Написати електронний лист

Ви маєте змогу написати електронного листа з будь-якого питання щодо астрономії та інтернет-журналу «Наше небо»

Дякуємо за Вашу увагу до «Нашого неба»!

Please publish modules in offcanvas position.