Новий підручник з астрономії для середньої школи

Astropidruchnyk 11 profil 1З 12 по 24 березня поточного року вчителі можуть обрати для своїх учнів підручник для 11 класу закладів загальної середньої освіти «Астрономія (профільний рівень, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С.)» авторів М.В. Головко та І.П. Крячко. Він пройшов конкурсний відбір Міністерства освіти і науки України.

Замовити підручник (вигляд його обкладинки і титульної сторінки показано на вміщеному нижче рис.) можна на сайті Інституту модернізації змісту освіти за цією адресою: https://lib.imzo.gov.ua. Слід мати на увазі — підручник побачить світ лише за умови, що на нього буде не менше 5000 замовлень від учителів фізики і астрономії.

Astropidruchnyk 11 profil 2

Вигляд обкладинки і титульної сторінки підручника «Астрономія (профільний рівень, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С.)» авторів М.В. Головко та І.П. Крячко. Фото ВЦ «Наше небо».

Підручник створено за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Я.С. Яцківа — академіка НАН України, директора Головної астрономічної обсерваторії НАН України. Зміст підручника та зразок оформлення його сторінок подано на рисунках нижче.

Astropidruchnyk 11 profil 3

Зміст підручника «Астрономія (профільний рівень, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С.)» авторів М.В. Головко та І.П. Крячко. Фото ВЦ «Наше небо».

Astropidruchnyk 11 profil 4

Зразок оформлення сторінок підручника «Астрономія (профільний рівень, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я. С.)» авторів М.В. Головко та І.П. Крячко. Фото ВЦ «Наше небо».

Pdf-файл частини підручника (до с. 60) вміщено на сайті Інституту модернізації змісту освіти за цією адресою.

Інф. від «Наше небо»

Докладніше про «Наше небо»

Це науково-популярний астрономічний інтернет-журнал для широкого загалу, створений у 2016 році. Назва «НАШЕ НЕБО» виникла у 1998 р. під час обговорення з директором Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України академіком Я.С. Яцківим ідеї щодо заснування Київським республіканським планетарієм науково-популярного видання астрономічного змісту.

Упродовж 2006—2009 рр. я видавав малим накладом журнал «НАШЕ НЕБО.observer», а з 2010 р. веду блог «Ми і Всесвіт». Далі науково-популярні матеріали вміщуватиму головно на цьому сайті.

Іван Крячко

Написати електронний лист

Ви маєте змогу написати електронного листа з будь-якого питання щодо астрономії та інтернет-журналу «Наше небо»

Дякуємо за Вашу увагу до «Нашого неба»!

Please publish modules in offcanvas position.