Як стати астрономом?

news 17 03 24 v

21 березня 2024 року о 19 годині за київським часом на ютуб-каналі «Все про Всесвіт» розпочнеться прямий етер з Головної астрономічної обсерваторії (ГАО) НАН України на тему «Як стати астрономом?». Його організовано за підтримки відділу біологічної, хімічної та фізичної освіти Інституту педагогіки НАПН України і приурочено до Весняного рівнодення.

У розмові йтиметься не стільки про те, як стати професійним астрономом (хоча й про це також!), а про те, як будь-кому розпочати вивчення зоряного неба, як і чим спостерігати небесні об’єкти тощо.

Астрономи ГАО Олександр Велесь та Михайло Лашко відповідатимуть на будь-які запитання учасників розмови щодо визначеної теми.

Запитання науковцям можна надіслати заздалегідь на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи задати їх в чаті під час етеру.

Вл. інф.

Докладніше про «Наше небо»

Це науково-популярний астрономічний інтернет-журнал для широкого загалу, створений у 2016 році. Назва «НАШЕ НЕБО» виникла у 1998 р. під час обговорення з директором Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України академіком Я.С. Яцківим ідеї щодо заснування Київським республіканським планетарієм науково-популярного видання астрономічного змісту.

Упродовж 2006—2009 рр. я видавав малим накладом журнал «НАШЕ НЕБО.observer», а з 2010 р. веду блог «Ми і Всесвіт». Далі науково-популярні матеріали вміщуватиму головно на цьому сайті.

Іван Крячко

Написати електронний лист

Ви маєте змогу написати електронного листа з будь-якого питання щодо астрономії та інтернет-журналу «Наше небо»

Дякуємо за Вашу увагу до «Нашого неба»!

Please publish modules in offcanvas position.