Розмови про Всесвіт з Іваном Крячком. Нове в астрономії, відповіді на запитання та огляд явищ

15 квітня 2020 року з 20 год 00 хв за київським літнім часом на ютуб-каналі «Все про Всесвіт» Іван Крячко: розповідатиме про нові відкриття в астрономії; відповідатиме на запитання (астрономія та її здобутки, навчання (вивчення) астрономії, популяризація астрономії та поширення астрономічних знань); оглядатиме астрономічні явища другої половини квітня 2020 року.

news 11 04 20 v

Запитання можна надіслати заздалегідь на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., а також задати в чаті під час трансляції.

Ютуб-канал «Все про Всесвіт» — це проєкт благодійного фонду «Нова Уранія».

За вл. інф.

Докладніше про «Наше небо»

Це науково-популярний астрономічний інтернет-журнал для широкого загалу, створений у 2016 році. Назва «НАШЕ НЕБО» виникла у 1998 р. під час обговорення з директором Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України академіком Я.С. Яцківим ідеї щодо заснування Київським республіканським планетарієм науково-популярного видання астрономічного змісту.

Упродовж 2006—2009 рр. я видавав малим накладом журнал «НАШЕ НЕБО.observer», а з 2010 р. веду блог «Ми і Всесвіт». Далі науково-популярні матеріали вміщуватиму головно на цьому сайті.

Іван Крячко

Написати електронний лист

Ви маєте змогу написати електронного листа з будь-якого питання щодо астрономії та інтернет-журналу «Наше небо»

Дякуємо за Вашу увагу до «Нашого неба»!

Please publish modules in offcanvas position.