Розмови про Всесвіт з Іваном Крячком. 30 грудня 2021 року

news 28 12 21 v

У розмові, що почнеться 30 грудня поточного року о 21 годині київського часу на ютуб-каналі «Все про Всесвіт», спершу йтиметься про відкриття в астрономії, про які стало відомо у другій половині грудня поточного року. Також буде огляд астрономічних явищ і подій в світі астрономії першої половини січня 2022 року.

Друга частина розмови — спілкування її учасників з автором програми в чаті на тему «Астрономія 2021. Підсумки». Йтиметься про визначні відкриття, нові телескопи і космічні місії в світі астрономії у 2021 році.

Всі учасники прямого етеру матимуть змогу висловити свої думки та поставити запитання, які стосуються підсумків року, що минає.

Охочі також можуть надіслати запитання попередньо на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Вл. інф. «Наше небо»

Докладніше про «Наше небо»

Це науково-популярний астрономічний інтернет-журнал для широкого загалу, створений у 2016 році. Назва «НАШЕ НЕБО» виникла у 1998 р. під час обговорення з директором Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України академіком Я.С. Яцківим ідеї щодо заснування Київським республіканським планетарієм науково-популярного видання астрономічного змісту.

Упродовж 2006—2009 рр. я видавав малим накладом журнал «НАШЕ НЕБО.observer», а з 2010 р. веду блог «Ми і Всесвіт». Далі науково-популярні матеріали вміщуватиму головно на цьому сайті.

Іван Крячко

Написати електронний лист

Ви маєте змогу написати електронного листа з будь-якого питання щодо астрономії та інтернет-журналу «Наше небо»

Дякуємо за Вашу увагу до «Нашого неба»!

Please publish modules in offcanvas position.