Розмови про Всесвіт з Іваном Крячком. 15.09.2020

news 13 09 20 v

У розмові, яка почнеться 15 вересня поточного року о 21 годині київського літнього часу на ютуб-каналі «Все про Всесвіт», йтиметься про враження від спостережень влітку комети NEOWISE і параду планет, нові космічні місії до Марса, що стартували в липні 2020 р.

Як і у попередніх розмовах, автор зробить огляд вартих уваги наукових результатів, про які стало відомо у першій половині вересня, а також коротко скаже про цікаві астрономічні явища та події в світі астрономії в другій половині поточного місяця.

Розмова відбудеться наживо і передбачає спілкування її учасників з автором в чаті.

Докладніше про «Наше небо»

Це науково-популярний астрономічний інтернет-журнал для широкого загалу, створений у 2016 році. Назва «НАШЕ НЕБО» виникла у 1998 р. під час обговорення з директором Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України академіком Я.С. Яцківим ідеї щодо заснування Київським республіканським планетарієм науково-популярного видання астрономічного змісту.

Упродовж 2006—2009 рр. я видавав малим накладом журнал «НАШЕ НЕБО.observer», а з 2010 р. веду блог «Ми і Всесвіт». Далі науково-популярні матеріали вміщуватиму головно на цьому сайті.

Іван Крячко

Написати електронний лист

Ви маєте змогу написати електронного листа з будь-якого питання щодо астрономії та інтернет-журналу «Наше небо»

Дякуємо за Вашу увагу до «Нашого неба»!

Please publish modules in offcanvas position.