Майже все про телескопи

news 21 09 23 v

23 вересня 2023 року о 19 годині за літнім київським часом на ютуб-каналі «Все про Всесвіт» розпочнеться прямий етер з Головної астрономічної обсерваторії (ГАО) НАН України на тему «Майже все про телескопи». Його організовано за підтримки Інституту педагогіки НАПН України і приурочено до Осіннього рівнодення і Дня телескопа.

Астрономи ГАО відповідатимуть на будь-які питання учасників розмови щодо телескопів.

Запитання науковцям можна надіслати заздалегідь на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи задати їх в чаті під час етеру.

Вл. інф.

Докладніше про «Наше небо»

Це науково-популярний астрономічний інтернет-журнал для широкого загалу, створений у 2016 році. Назва «НАШЕ НЕБО» виникла у 1998 р. під час обговорення з директором Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України академіком Я.С. Яцківим ідеї щодо заснування Київським республіканським планетарієм науково-популярного видання астрономічного змісту.

Упродовж 2006—2009 рр. я видавав малим накладом журнал «НАШЕ НЕБО.observer», а з 2010 р. веду блог «Ми і Всесвіт». Далі науково-популярні матеріали вміщуватиму головно на цьому сайті.

Іван Крячко

Написати електронний лист

Ви маєте змогу написати електронного листа з будь-якого питання щодо астрономії та інтернет-журналу «Наше небо»

Дякуємо за Вашу увагу до «Нашого неба»!

Please publish modules in offcanvas position.