Астрономічна спадщина України

astrospadokua afisha

Усіх небайдужих до історії рідного краю та України загалом, а також прихильників астрономічної науки, запрошуємо до участі в проєкті «Астрономічна спадщина України».

Просимо зібрати інформацію (текстові матеріали, світлини та відео) про об’єкти вашої місцевості, що мають відношення до астрономії:

• колишні обсерваторії (будь-якої форми власності й підпорядкування) та прадавні місця для виконання астрономічних спостережень;

• телескопи й інші астрономічні прилади чи інструменти;

• місця падіння метеоритів та астроблеми;

• метеорити;

• сонячні годинники;

• друковані твори на астрономічну тему (книжки, підручники, календарі, мапи зоряного неба тощо);

• пам’ятні місця, пов’язані з життям і діяльністю професійних астрономів.

Інформацію надсилайте на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. На основі зібраної інформації кваліфікована група науковців укладе каталог об’єктів астрономічної спадщини, який буде розміщено в Інтернеті у вільному доступі.

Вл. інф. «Наше небо»

Докладніше про «Наше небо»

Це науково-популярний астрономічний інтернет-журнал для широкого загалу, створений у 2016 році. Назва «НАШЕ НЕБО» виникла у 1998 р. під час обговорення з директором Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України академіком Я.С. Яцківим ідеї щодо заснування Київським республіканським планетарієм науково-популярного видання астрономічного змісту.

Упродовж 2006—2009 рр. я видавав малим накладом журнал «НАШЕ НЕБО.observer», а з 2010 р. веду блог «Ми і Всесвіт». Далі науково-популярні матеріали вміщуватиму головно на цьому сайті.

Іван Крячко

Написати електронний лист

Ви маєте змогу написати електронного листа з будь-якого питання щодо астрономії та інтернет-журналу «Наше небо»

Дякуємо за Вашу увагу до «Нашого неба»!

Please publish modules in offcanvas position.