Балачки про Всесвіт і все, що в ньому є

15 червня 2020 року на ютуб-каналі «Все про Всесвіт» відбудуться «Балачки про Всесвіт і все, що в ньому є». Початок трансляції о 21.00 за київським літнім часом.

news 07 06 20 1v

Таку форму спілкування з людьми, яких цікавить зоряне небо і таємниці Всесвіту, я використовую під час Голосіївських астрономічних посиденьок (ГАП), що відбуваються в рамках проведення заходів Дня астрономії (весняного й осіннього). Спілкування зводиться до вільної розмови про все, що стосується Всесвіту, астрономії, науки загалом і життя в цілому.

news 07 06 20 2vСвітлина з Голосіївських астрономічних посиденьок (осінь 2018 р.). Іван Крячко та Михайло Лашко (сидить) — очільник Київського клубу аматорів астрономії «Астрополіс». Автор світлини Сніжана Мазуренко (прес-служба НАН України).

Ці посиденьки відбуваються в Астрономічному класі Музею історії ГАО НАН України (Київ, вул. Академіка Заболотного, 27).

Провести весняний День астрономії 2020 року завадив карантин, тому ми вирішили влаштувати «Балачки про Всесвіт і все, що в ньому є» наживо на ютуб-каналі «Все про Всесвіт». Єдина відмінність від того, що буває зазвичай в ГАО: ми просимо усіх, хто планує взяти участь у розмові, надіслати запитання заздалегідь на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Для спілкування будемо використовувати чат.

Іван Крячко

Докладніше про «Наше небо»

Це науково-популярний астрономічний інтернет-журнал для широкого загалу, створений у 2016 році. Назва «НАШЕ НЕБО» виникла у 1998 р. під час обговорення з директором Головної астрономічної обсерваторії Національної академії наук України академіком Я.С. Яцківим ідеї щодо заснування Київським республіканським планетарієм науково-популярного видання астрономічного змісту.

Упродовж 2006—2009 рр. я видавав малим накладом журнал «НАШЕ НЕБО.observer», а з 2010 р. веду блог «Ми і Всесвіт». Далі науково-популярні матеріали вміщуватиму головно на цьому сайті.

Іван Крячко

Написати електронний лист

Ви маєте змогу написати електронного листа з будь-якого питання щодо астрономії та інтернет-журналу «Наше небо»

Дякуємо за Вашу увагу до «Нашого неба»!

Please publish modules in offcanvas position.